Sale!

Tutor Package

To purchase and use a tutor package, you must select or currently have at least one subscription. If your subscription has expired, you must purchase another subscription to use remaining tutor lessons.

Clear
* Requires a subscription
SKU: N/A Category:

Description

BonusTotal lessonsPackage PricePrice/per lesson

3 lessons 3 $120 $40.00
8 lessons +1 9 $320 $35.50
12 lessons +2 14 $480 $34.29
26 lessons +6 32 $1,040 $32.50
52 lessons +15 67 $2,080 $31.00
104 lessons +35 139 $4,160 $29.00

Additional information

Lesson

3 lessons, 8 lessons, 12 lessons, 26 lessons, 52 lessons, 104 lessons